Yüksek doz IDDAA

 Yaza yaklaşırken dolabımızın renk paletinin genişlemesi olayını abartıyoruz; pembeler daha neon,sarılar daha cırtlak. Hatta bu kadar bile değil gecelere giyilen payetli parçalar gündüze taşınıyor,metalik aksesuarlar da sade kıyafetleri daha çok bedende taçlandırma yolunda ilerliyor.

Sana da hangi şekilde dikkat çekiceğini düşünmek kalıyor.
Neonla sahilde yürüyüşe çıkmak mı, metaliklere bürünüp alışverişin tadını çıkarmak mı?
 Baştan aşağı neona boyanmana gerek yok.
Detaylarda kullanmak, ‘Bu trendden de aşağı kalmıyorum’ demenin en kibar yolu.

Photo:H&M

 Ben buna payetlere bulanmak derim!Hem metalik hem de bu kadar parıldayan parçalara  cesaret edebiliyorsan altına ya da üzerine ne giydiğinin pek bi önemi yok ; o kıyafet gece de gündüz de seni kurtarmaya hazır.

Bu metalik parçalar konusunda herkesi ölçülü olmaya davet ediyorum, zira insanlar dozu birazcık kaçırınca uzaylılar şehre inmiş gibi hissediyorum.Küçük detaylarla trende dahil olmak, seni iddaalı olmaktan uzaklaştırmaz.
Lame/dore farketmez, bolca rimel sür ve gecenin rockstarı sen ol.

 Geçtiğimiz senelerden bu senelere kadar gitgide daha da daldık denizin dibine.Deniz yıldızı tokalar, denizkızının kuyruğu payetler derken Chanel bu sezona, 2012 ilkbahar yaz koleksiyonundaki parlak incilerle kaplı deniz kabuğu şeklindeki çantasıyla dokundu. Bu da yaz iddaamızın anahtar olabilicek parçalarından.
Aman incilerin dökülmesin..
Tags from the story
, , ,
More from Cansın Ekşi

H&M Cosmetic Kazanan

Merhabaa,Geçen aydan beri beklediginiz gün geldi. H&M’den aldıgım kozmetiklerin sahibini açıklama zamanı! Çekilişe...
Read More

Leave a Reply