White Trench Coat

Kış bizi etkisini altına almadan ben kışa beyazlarla meydan okuyorum! Soğuk, minileri giymeme engel olamaz!

Dış giyim, kışın modasını belirleyici unsur. İçine ne kadar şık parçalar giyersen giy, sokaktaki insanlara üstüne geçirdiğin parçalarla parlarsın. Beyaz rugan trençkotumun içine aynı boyda giydiğim kazayağı deseni etek detayıyla, kombini tek parça sıkıcılığından kurtardım.

I am fighting the winter mood with my whites! But the cold can’t stop me from wearing minis.

Outer wear is the defining factor of winter fashion. No matter how stylish you are underneath, people on the streets will only see what is on the outside; your coat. I wore my houndstooth print skirt underneath my white trench coat to spice up the outfit.

whitetrench

whitetrenchmake

Biraz renk arayanlar için, siyah-beyaza bu kombinde eşlik eden rengim yeşil tonları! Detaylara küçük sürprizler saklamayı seviyorum. Manic Panic’ in yeni eyeliner serisinden Enchanted Forest , benim için çok gizemli bir yeşil. Gözlerim ela olduğu için nereye çekersen oraya gidiyor. Bu eyeliner’ı gözlerimi daha gizemli kıldığı için seviyorum!

If you are looking for some color to add to the outfit, I suggest green! I like hiding little surprises in the details. Enchanted Forest from Manic Panic’s new eyeliner line is the perfect green for me. I like that it makes my eyes mysterious.

whitetrench3

 

 

Photos: Melikşah Özbey

More from Cansın Ekşi

1havalar ne demis?

 İçeriklerini kaçırmadan takip ettiğim 1havalar Vişne Tadında hakkında çok şık bir yazı paylaştı.Vişne...
Read More

Leave a Reply