Tom Ford & John Galliano 2010 Güneş Gözlük Modelleri


Tom Ford‘un, yeni büyük kelebek çerçeveli kadın gözlüğü ve erkekler için tasarladığı metal köprülü pilot model bu sezon oldukça ilgi çekeceğe benziyor.“A Single Man” filmi başrol oyuncularından Nicholas Hoult ve Carolyn Murphy’nin birlikte yer aldığı reklam kampanyasının fotoğraflarını, bizzat Tom Ford çekmiş.
“Kocaman logoları olan aksesuarların ‘ben markayım’ diye bağıran gözlük devri çoktan kapandı. Sofistike müşteriler bu yaz, modern ve markanın bağırmadığı tasarımları tercih ediyorlar. Bir gözlük takan kişinin kendisi ikon olmalıdır, taktığı gözlük değil”, diyor Tom Ford.
John Galliano‘nun koleksiyonu ise, ispanyanın geleneksel motiflerinden ve latin müziğinden ilham alınarak tasarlanmış. Gözlüklerde kullanılan renkler ve farklı sap tasarımları, göze çarpıyor.

İspanyol etek motiflerini gözlük çerçevesine delikler açarak tasarlayan modanın yaramaz çocuğu John Galliano, bu yaz tüm dikkatlerin üzerinizde olmasını arzuluyor. Latin havasını yansıtan mor, yeşil, kızıl kahve ve beyazın ağırlıkta olduğu koleksiyon, renkleriyle olduğu kadar büyük çerçeveleri ile de dikkat çekiyor


Tags from the story
, ,
More from Cansın Ekşi

Istanbul Fashion Week 2016 Kombin #1

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen Fashion Week, ülkece yaşadığımız üzücü olaylar sebebiyle önceki senelere...
Read More

Leave a Reply