Sephora’dan Parti ve Mezuniyet Makyajı Önerileri

Sephora mağazalarında, Haziran ayı boyunca, parti vemezuniyet makyajı hizmeti veriliyor.
Mezuniyet gecelerine hazırlanan genç kızlar, dilerlerseSephora profesyonel makyaj artistlerinden randevu alıp, giyecekleri kıyafet ve saç stiline uygun makyajı yaptırabiliyor, aynı zamanda ürünler hakkında pratik uygulama tekniklerini öğrenebiliyor. Ayrıca Sephora’da mezuniyet makyajı yaptıranlara, Ebil Saç Tasarım’dan %15 indirim çeki de veriliyor.

 

Göz makyajı…
Makyajın kalıcılığını arttırmak için kullanılan Sephora Lasting and Perfecting Fluid Foundation fondöten, göz kapaklarına da çok ince bir tabaka halinde sürülür. Üzerine, kıyafete göre seçilen renkte far uygulanır. Yaz döneminde, tenin rengine göre aydınlık ve ışıltılı makyaj daha dikkat çekici olur. Sephora Atomic Volume maskara ya da Sephora Lash Strecher maskara ile kirpiklerin uzunluğu ve yoğunluğu arttırılır, bakışlar anlam kazanır. Buğulu gözler yaratmak isteyen genç kızlar ise Cargo’nun Smoky Eyes far setini kullanabilir. Gözleri küçük olanlar, daha dikkat çekici bir görünüm yaratmak için maskarayı alt kirpiklerine de uygulamalıdır.
Fondöten ve allık seçimi… 
Ciltte ton farkı yaratmadan doğal bir görünüm sağlanması için, kolay sürülen 
Sephora Lasting and Perfecting Fluid Foundationfondöten tavsiye edilir. Genç kızların, yüzlerinin şekline göre kullanacakları Sephora Blush Me Twice! pembe bronz allık ise gece boyu canlı bir görünüm kazandırır.
Dikkat çekici dudaklar…
Makyajın son dokunuşu ise dudaklar ile tamamlanır. Göz makyajıyla uyumlu 12 renk seçeneğiyle, dudaklarında ıslak görünümü sevenlere önerilen Sephora Nectar Shine dudak parlatıcısı, 3 saat boyunca dudakları nemlendirir. Sezonun moda renklerini içeren Sephora Lip Attitude, mat tonlarıyla dudakları vurguluyor.

Cargo Blu_Ray Concealer Göz Altı Kapatıcısı Fiyatı: 52 TL Sephora Fondöten Fiyatı: 35,90 TL
Cargo blu_Ray Pudra Fiyatı: 60 TL
Too Faced Pink Leopard Allık Fiyatı: 27,5 TL
Sephora Göz Kalemi Fiyatı: 15,90 TLSephora Far Fiyatı: 25,50 TL
Too Faced Lash Injection Maskara Fiyatı: 43 TL
Sephora Nectar Shine Dudak Parlatıcısı 

Tags from the story
,
More from Cansın Ekşi

Hasır Fötr Şapkalar

Bu sezon büyük çıkış yapan hasır ,fötr şapkalara dadandı.Girdiğim mağazaların çoğunda koleksiyonlarda...
Read More

Leave a Reply