Red Turban

Cansın Ekşi
Cansın Ekşi

Galata sokaklarında küçük kahvecilerden butiklere yine yeniden yeni şeyler keşfediyorum. Havalar soğumaya başladığından beri kafamı/kulaklarımı değişik aksesuarlarla ısıtmaya çalışıyorum. Kırmızı türban bu sezon kombinimi renklendirdiğim favori aksesuarım!

‘ Dolabımda giyecek hiç bir şey yok ’ denecekse, tam da bu zamanlarda denilmeli. Geçiş dönemlerinde hangimiz kıyafetlerimizi geçiştirmedik ki?

Ben bu geçiş dönemini giymeyi özlediğim parçalara ayırdım ve beni görmeye alıştığınız tarzımdan biraz asilere ve karanlık renklere kaydım. Topuklu ayakkabı + tayt kombinlemekten kaçınsam da tabularımı yıkıp kalın topuklardan zarar gelmeyeceğini gördüm. Bu kombini de her seferinde farklı bir parçayı değiştirerek bir kaç kere farklı yerlere uydurdum.
Siz de basic parçalarla oynayarak bambaşka tarzlar yaratabilirsiniz.
I’m discovering
I’m discovering Galata Tower neighborhood all over again with my warm red turban and sport chic outfit. I changed my classic style with the pieces that i forgot in my wardrobe. That really helps styling during this seasonal period of transaction. Bring out your old clothes for autumn, play with your outfit using basic pieces and see how it effects your daily outfit!
IMG_2998
Cansın Ekşi
Cansın Ekşi
 Kırmızı Bandana / Red Turban : YOINS
 Peluş Ceket / Fake Fur Jacket : Vintage
Kazak / Knitted Pullover : ZARA
Tayt / Grey Leggings : ZARA
Bot / Boots : Mango
Deri Çanta / Leather Bag : Vintage
Saat / Watch : Daniel Wellington

Cansın Ekşi

More from Cansın Ekşi

7 EASY WAYS TO FIGHT AGING

After reaching a certain age, anti-aging creams become your new best friend....
Read More

Leave a Reply