NYFW Favorite Looks

Geçtiğimiz hafta 4-11 Eylül tarihleri arasında New York Fashion Week’le uyuyup uyandık. Orada bulunamasam da ordaki basından defileleri eş zamanlı takip etmeye çalıştım. Yazı henüz yeni bitirmişken önümüzdeki ilkbahar/yaz sezonunun koleksiyonlarını görmek şimdiden yazı özletti.

New York Fashion Week’te beğendiğim çok parça var ama en beğendiklerim? Sırasıyla;

Jenny Packham, en sevdiğim rengin üzerine işlemeli ve hat gösteren bir elbise yaratmış. Nasıl favorilerim arasına girmez!

Reem Acra‘ nın nude tonlarındaki bu koleksiyonu belki de tasarımcının bu zamana kadar en seksi koleksiyonu oldu. Derin bacak yırtmacına tam puan!

-Soluk pembe uçuş etekler BCBG Max Azria koleksiyonundan, belindeki kemeriyle renk uyumu en yakıştırdığım ve tercih ettiğim renklerden oluşuyor.

Last week was all about NYFW. Sadly I wasn’t there but I was following shows through media and bloggers. Seeing ss15 made me miss summer already!

There were many great pieces on nyfw catwalk but lets narrow them down;
Jenny Peckham created an amazing skin-tight dress with my favourite colour. How can I not love them!
Reem Acra‘s nude collection was probably the sexiest one yet.
BCBG Max Azria‘s light pink skirt and combined belt was perfect for me.

darknyfw

– Kırmızının bu tonuna aşık olmak bi yana, eteklerinde dans ettim. Feminenlik böyle kapalıyken bu kadar seksi olabilir mi sevgili Lela Rose?

Naeem Khan imzalı saten zümrüt elbise, NYFW boyunca gördüğüm en asil parçaydı. ( Bu dönem zümrüt renkler giymek/takmak bize bereket getirecekmiş duymadım deme !)
Ann Sui ‘min boho rüzgarları estirdiği defilesinde bordo tulum favorilerim arasına girmeyi başardı!

-I loved, loved this red. Is it possible to be this sexy without looking feminen, dear  Lela Rose?
Naeem Khan satin emerald dress was the loyal dress of the NYFW for me. (Emerald is our lucky colour this season, remember I said that)
– I loved this maroon romper from Ann Sui’s boho inspired show.

whitenyfw

Badgley Mischka, abiye kulvarında yine herkese fark atmış. Hatlar, transparan ve dantel! Rengi saymıyorum bile!

-Pötikare ultra-mini elbise, Michael Kors defilesinin en mütevazi parçası. Giy-çık ve salaş bir elbise oluşundan dolabım ona talip!

Erin Fetherston‘ı feminen ve flörtöz tasarımlarıyla biliyoruz, yine şaşırtmadı.

Badgley Mischka was the best on couture, as before. Sheer and lace, not even counting the colour!
-Tartan ultra-mini dress was Michael Kors’ most modest piece. Just put it on and leave the house type of a dress. My closet desires it!
Erin Fetherson, known for feminen and flirty designs, was not a disappointment on this.

cropnyfw

Kuşkusuz DKNY‘ ın bu görünümünü crop top ve yüksekbel olduğu için beğendim. Ancak bu grafik desenlere de aşık olmadığım anlamına gelmiyor!

Rag & Bone imzalı parçayı alırım, altına tayt giyer okula giderim ben yahu! ( Giymemeyi tercih ederim aslında ama Istanbul buna hazır değil :) )

-Son look’un mime ait olduğunu tahmin etmek zor olmasa gerek! Jeremy Scott‘u artık bir çoğumuz nerden görsek tanıyoruz. Crop top ve lame yüksekbel şortu kenara bırakın terliklere aşık oldum!

-Obviosly I liked DKNY for the two piece, crop top and skirt, but this does not mean I am in love with graphic designs as well.

-This Rag&Bone piece would be good to school with leggings underneath. (Not sure if Istanbul is ready for this though)
-Last look is an easy guess. We can recognise Jeremy Scott when we see a piece of him. Forget the clothes I fell for the slippers!

oscardelarenta
BONUS:Oscar De La Renta‘ nın çiçek bahçesi tadında koleksiyonu baştan sona favori parçalarla doluydu. İçlerinden budur en güzeli diye seçemedim bile.

BONUS: Oscar De La Renta’s flower garden theme was full of amazing pieces. It was hard to narrow it down but these ones made it!

10f32d7f7fc224a522928bd6cc0a060d

BONUS #2:Kate Spade ‘in birbirinden esprili çantaları defilede fark yarattı.

BONUS #2: Kate Spade‘s fun bags was center of attention as always!

More from Cansın Ekşi

Düzene Girmenin Vakti

Düzene girmenin vakti olur mu? Ertele ertele her pazar ‘Yarın başlıyoruz’ hevesleriyle...
Read More

Leave a Reply