Movom Store’s Wild Child

Özel günlerin hazırlıklarında kendimiz için kıyafet alışverişine çıkacak fırsatı her zaman yaratamayabiliriz. Böyle kısıtlı zamanlar için dolapta kurtarıcı bir kaç özel parça, ‘ne giysem’ stresini üzerinden atacaktır. Movom Store’dan seçtiğim Wild Child mor elbise, özel bir davet için o günkü kıyafet stresimi atmak üzere dolabımda bekliyor!

We might not always have the time to go shopping for our outfits for special days. For times like this, keeping couple key pieces could save us from the whole “what to wear” trouble. The purple dress I chose from Movom Store is waiting for its moment in my wardrobe.

movomstore2

Movom Store’dan yapacağınız alışverişlerinizde Vişne Tadında takipçilerine özel indirim kuponundan yararlanabilirsiniz! Ürünlerinizi seçtikten sonra indirim kuponu hanesine movomlovesvisnetadinda  yazmanız yeterli!
(150 TL ve üzeri alışverişlerinizde tek seferlik geçerlidir./ 7 Kasım-21 Kasım tarihleri arasında geçerlidir.)

Movom Store’ u daha önceki İrem Yıldırım imzalı t-shirt’ümden hatırlamış olabilirsiniz :)
Wild Child ismini de daha önce kullandığım bu postumdan hatırlamış olabilirsiniz. / Hayır hiç tesadüf değil, tamamen vahşi bir çocuğum!

You can also get your hands on dresses like this with a discount if I might add. Just enter “movomlovesvisnetadinda” at the checkout!

You might remember Movom Store  from my Irem Yıldırım t-shirt.
And you might also remember Wild Child name from this post. Not a coincidence, I am a wild child!

movomstore3

Tags from the story
, , ,
More from Cansın Ekşi

March 2014 Instagram Diary

Bu ay benim için tesadüflerle dolu, bol lansmanlara geçiş dönemi oldu. Okul...
Read More

Leave a Reply