Burberry Prorsum 2012 İlkbahar/Yaz Safariye Çıkıyoruz!

Burberry Prorsum İlbahar/Yaz koleksiyonu, beyleri Afrika’da desenli bir safariye çıkarıyor.Triko kazakların renk çeşitliliği ve desenli paltolar aksesuarlarla birleşince ortaya Burberry’nin imzası haline gelen kendine özgü rocker havası çıkıyor.
 
Türk erkekleri moda konusunda yeniliğe pek açık değil, bu yüzden bu koleksiyonu fazla renkli bulabilirler./Sokakta böyle tarz giyinmiş erkek gördüğümde gözlerimi dikip bakıyorum ne yalan söyliyim./Ama biraz değişiklik kimseyi tarzından etmez , neden olmasın?
 
 
Sarıdan nefret etmeme rağmen bu kombinleri o kadar yadırgamadım.Ayakkabılar ve şu kısa mont erkeğe tarz dedirten parçalar.
 
 
Bordo her zaman favori renklerimdendi, yaza ait değil ama yazın bile sürdüğüm ojenin rengiydi.Burberry de bunu anlamış olucak koleksiyona biraz bordo serpiştirmiş.İster açık renklerle kombinle ister koyu.Ama koyu renkler her zaman daha cüretkar görünür.
 
 
Sarı sevmememe rağmen her fırsatta hardal kazaklara yönelen bir blog sahibesi vakası var burda tabi.Desenleri,işlemeleri o kadar ustalıkla yapılmış, o kadar modern duruyor ki erkeklerin üzerinde görmek için sabırsızlanıyorum.
 
Görseller Ufuk Onur Tapan’a aittir.Postu yorumladım.Yazısına burdan ulaşabilirsiniz.
Tags from the story
, , ,
More from Cansın Ekşi

Hediye çekilişinin süresini uzatıyorum

5 Mayıs Blogger Bazaar eventinden gelebilecek yeni katılımcıları düşünerek Victoria’s secret hediye...
Read More

Leave a Reply