MBFWI Outfit Day 1: Bugs Bunnies!

Bir Fashion Week daha Istanbul modası gündemini kasıp kavurdu diyecektim ama bu Fashion Week, Istanbul’da öncekilere göre çok sessiz sedasız geçti. Etkinlikte blogger olarak gezinmekten çok vaktimi basında geçirip çalıştığım için bu duruma pek de üzülmedim. Üzüldüğüm nokta, Vişne Tadında takipçilerine stil postlarını çok düzenli olarak sunamayacağım. Kendi fotoğrafçımla gitmediğim için yakalandığım kameralar, sitelerde gözüme takılan kendi outfit fotoğraflarımla Fashion Week’te ne giyeceğimi paylaşacağım seninle.

Fotoğrafçılardan en çok çektiğim, fotoğrafı geç alma sorunsalı Fashion Week’te fotoğrafı çekeni tanımadığım ve çekildiğinden çoğunlukla haberim bile olmadığı için fotoğrafa hiç ulaşamamaya dönüştü. Stil postlarını yayınlama fikrim yoktu ancak şanslıyım ki fotoğraflarım beni buldu.

I wanted to say that Fashion Week rocked Istanbul again this year, but it started and ended silently. I was working as a part of the press this year so i was rather happy with this. But what upsets me is that I won’t be able to share my style post with you guys, frequently at least. Since I did not attended fw with my own photogragher I am going to share the photos that caught my eye on other websites. Luckily, some photographers reached out to me as well so I have enough photos to make fw style posts.

bugsbunnies

Bu FW’de basın olduğumdan dolayı defilelerden defilelere koşturacağım için stilettolarımdan ayrı kalıp kendi stilimde rahata ermeye çalıştım. Bugs Bunny çoraplarım defilelerde bana eşlik etti!

Fotoğraflar için Timur Emek‘ e teşekkürler! Kendisini uzun zamandır yabancı basından takip ediyordum, aylar önce internet ortamında konuşmamızdan beni tanıyıp yakaladı. Takip ettiğim fotoğrafçılarla böyle yerlerde karşılaşmak beni gerçekten mutlu etti.

Since I was partially working on fw I decided to ditch the stilettos and went for the comfier shooes that will fit my style. Bugs bunny also accompanied me! Big thanks to Timur Emek for the photos. I have been following him on international press and got the meet him through internet couple months ago. It was nice when he recognised me from our chat! I like running into photographers I admire on events like this. 

Ekran Resmi 2014-10-21 22.56.03

More from Cansın Ekşi

Nur Karaata Swimwear SS/15

Nur Karaata , blog yazmaya başladığım zaman takip ettiğim ilk isimlerden. Giyimiyle...
Read More

Leave a Reply