Marka Saat Defilesi

Altın renklerin hâkim olduğu modellerde sedef kadranlar, kristal cam ve parlak taşlı bezelerde göze çarpan detaylar arasında. Modern ve çekici tasarımların ağırlık verildiği koleksiyonda kadınlar bu yaz kendilerini çok özel hissedecek. 10 atm’e kadar su geçirmezlik özelliği,  3’lü kronograf ve yaklaşık 100 parlak taşla dizayn edilen bezel ile DKNY, moda severlere farklı ve zarif seçenekler sunmaya devam ediyor.

Neon renklerin canlılık ve enerji kattığı modellerde silikon kayışlar önemli detaylar arasında yer alıyor. Yazın sıcak günlerine uygun olarak tasarlanmış modeller şık ve marjinal çizgileriyle dikkat çekiyor.
Yuvarlak kadranların hakim olduğu modellerde, hem kayış hem de kadranlarda silikon kullanılmış.  2 veya 3’lü kronograf,  gün ve tarih göstergesinin yanı sıra 10 atm’e kadar su geçirmezlik özellikleriyle Michael Kors, yeni ve sıra dışı modelleriyle modaseverlerle buluşuyor.

Tasarım ve donanım bakımından özenle üretilen Emporio Armani modeller, seramik materyalden üretilmesiyle de tercih edenlere şık ve marjinal bir koleksiyon sunuyor. Yuvarlak kadranlardan oluşan modellerde tek kronograf kullanılmasının yanı sıra sadece 9 ve 3 sayılarının rakamla yazılması dikkat çekiyor.  Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renkte üretilen modeller 30 atm su geçirmezlik özelliğine sahip.

Yazın sıcaklığını tasarımlarına da yansıtan marka, kadran ve kayışlarda görülen klasik Burberry desenleriyle hazırlamış olduğu modelleriyle moda severleri etkisi almaya hazırlanıyorYuvarlak kadranlardan oluşan koleksiyonda, sıcak renklere yer veren marka, bu yazda kadınların vazgeçemediği markalar arasında yer alacak.  Safir cam, 5 ve 10 metreye kadar su geçirmezlik özellikleriyle Burberry, modern ve zarif kadınların bileklerinde çok şık duracak.


Burberry saatleri, Gc, Cerruti 1881, Hamilton,Emporio Armani, Diesel, Guess, DKNY, Hugo Boss, Esprit, Fossil, Roberto Cavalli, Welder, Pandora, Michael Kors gibi dünyanın en büyük marka saatlerinin Türkiye distribütörü Saat&Saat’ten…


PS: YAZI VE RESİMLER BANA GÖNDERİLEN MAİLDEN ALINTIDIR.

Tags from the story
,
More from Cansın Ekşi

Makyajsız Güzellik için

Mükemmel bi cilde sahip olabilmek için Lancome bu üç ‘nokta atışı’ problemlere...
Read More

Leave a Reply