Yves Saint Laurent Manifesto

Yves Saint Lauren bu sezon mor.Bu bahar makyajdan başlayan renk, yeni trend alarmların habercisi mi dersin?
Mart gelir gelmez kapımı çalan bu mor paket, makyaj alışkanlıklarımı daha da güçlendiricek eminim.

YSL Golden Gloss 51: Çok fazla Lipgloss’um olduğundan yeni bir tane almayı reddediyordum.YSL göndermeseydi muhtemelen bu gloss’un aromatik kokusuna ve yarattığı çekici dudaklara kavuşamayacaktım.

YSL Mascara Volume Shocking: Kirpiklerimin uzunluğuna da güvenip makyajı rimelsiz bitiremeyenlerdenim.Ancak bu rimel kirpikleri daha da uzatmakla kalmıyor, fırçasıyla kirpikleri birbirinden ayırıp asil bir görüntü kazandırıyor.

YSL Dessin Du Regard-Eye Pencil: Göz kalemsiz dışarı çıkamayanlar için gözleri daha da çarpıcı hale getiricek bir kalem.Tek sürüşte koyu bir renk ve Waterproof özelliğiyle akmayan gözlerle bir göz kaleminden beklenen sonuca ulaştırıyor.

Fotoğrafı çekmeden dayanamayıp kullanmaya başladım ürünleri, YSL Manifesto beni ele veriyor.
Manifesto kadını , kıvrımlı vücut hatlarına sahip, ihtişamlı ve görkemli bir kadın. Üzerine giydiği elbisesinin ihtişamlı mor kemeri bütün dikkatleri üzerine topluyor.
Nasıl mı? İçindeki esanslarıyla..

 Vadilerin yeşiline bürünmüş transparan zambak notaları, Manifesto’nun ince dokusuna bahar mutluluğunu taşıyor. Frenk üzümünden ışıltılı bir salkım, Manifesto’yu keskin, feminenliği vurgulayan bir edayla sarıp sarmalarken, odunsu akorlar sedir ve sandal ağacının esansları arasında bu feminenliği ikinci bir ten gibi hapsederek Manifesto Kadınını vanilya ve tonka fasulyesinin olgun ve dişi notalarıyla giydiriyor.

Konu parfümse tatlı kokulara eğilimim olduğunu biliyosun, bu parfümün beni çekme nedeninin de içindeki vanilya notaları olması güçlü bir olasılık.

YSL’ye teşekkürler, beni bu güzel ürünlerle tanıştırdığı için.
More from Cansın Ekşi

Sonbahara Hazırlık

Celine coat Louis Vuitton hat Valentino milk coat D&G fur jacket Giorgio...
Read More

Leave a Reply