Lonesome Cowboy

Arkadaşımla yaptığım plan son anda iptal olunca geri dönmeye de üşendim, başka bir arkadaşımla buluşmak da istemedim. Kendime ayırdığım vaktin evden çıktığı versiyonundayım! Rotamı Istanbul’da kahve içmekten en keyif aldığım yer MOC Istanbul’a , Nişantaşı’na çevirdim. Yalnız takılmak için fazla tanıdık olan bir yer MOC. Uzun zamandır görmediğim arkadaşlarımla spontane buluşmalar kendime ayırdığım vaktin sonuna geldiğime işaretti. Artık yalnız kovboy gibi takılamayacaktım. Sanırım bunun için Anadolu Yaka’sından vazgeçmemeliyim.

When my plans got cancelled last minute, I was already outside so I turned it into me-time. I headed to MOC Istanbul, my favourite place to sip a cup of coffee. I can find familiar faces every time I come here. So I was not surprised when I ran into my friends, which also was a sign that me-time was over and I was no longer a lonesome cowboy. Note to self if you want alone time stick with the other side of the bridge.

LonesomeCowboy1

Günün kalanında yalnız kalabileceğim, ismini hatırlamadığım ve bir daha ne zaman gideceğim belli olmayan cafelerde not defterim ve Earl Grey çayımla baş başa kaldım. Şehirli gibi görünsem de şapkam yalnız kovboy olduğumu ele veriyordu!

I spend the rest of the day in coffee shops that I will never know the name of and probably never see again, scribbling my notebook while drinking Earl Grey. I might look urban but my hat was giving away that I am in fact a lonesome cowboy.

LonesomeCowboy2

LonesomeCowboy3

 

Raglan Sleeve Ladder Knit Cropped Jumper : Style Moi
Plaid Shirt / Ekose Gömlek : GAP
Jeans : ZARA
Sunglasses / Gözlük : Ray-Ban
Watch / Saat : Daniel Wellington
Hat / Şapka : Bershka

More from Cansın Ekşi

So Chic Josephine Collection

Geçtigimiz hafta yagmurlara ragmen topuklularımızı giyip W Studios‘a gittik, So Chic‘in yeni...
Read More

Leave a Reply