LG G5 Telefon İncelemesi

Günümüzde birbiriyle sıkı bir rekabette olan akıllı telefon modellerine bir yenisi daha eklenen inovasyon yönünden güçlü bir telefonla sonunda tanışma fırsatı buldum. Piyasanın üst segment modellerinden modüler yapıdaki bu ilk telefon LG Electronics tarafından pazara sunuldu. LG ‘ nin yeni amiral gemisi LG G5 ‘ i gelin beraber inceleyelim!

Her bir modeliyle başarı çıtasını bir nebze daha yükselten LG’ nin G serisi, yeni çıkardığı G5 modelinin tek parça metal gövdesi ve  kolay çıkarılabilir pil özelliğiyle gelen modüler yapısıyla kendini bir kez daha kanıtlamış oldu. Tasarımıyla elde tutma zevkini fazlasıyla hissettiren LG G5 , aynı zamanda cam gibi görüntü veren bir ekrana sahip. “Always On” yani “Her zaman açık” modu özelliğiyle de ekranı uyandırmadan yeni bildirimleri, tarih ve saati kapalı ekranda görüntüleyebiliyoruz.

Ekranda olduğu kadar kamerada da özenli davranan LG, arkasında 8.0 ve 16.0 mp olmak üzere iki kamera bulunduruyor. Bu özellik sayesinde alan derinliği ve daha kaliteli fotoğraflar elde etmek için oldukça büyük bir avantaj sağlıyor. Wide Angle özelliğiyle geniş açı fotoğraflar çekebilirken, Full HD kalitesinde video çekebilen ön kamerası ile de biz bloggerların hayatını daha da kolaylaştıracak gibi görünüyor.

LG Oyun Arkadaşları adı altında kendisine eşlik eden bir cihaz koleksiyonuyla tamamlanan LG G5’i , istediğinizde dijital kamera olarak kullanabiliyor ya da Hi-Fi Plus modülü ile eşsiz bir müzik çalara dönüştürebiliyorsunuz: “Hayat Güzel, Sen Eğleniyorsan”

LG G5 kutu açılımı videomu buradan izleyebilirsiniz!

More from Cansın Ekşi

Erdem’den seçtiğim dantelliler

Dantelin yarattığı zarafeti seviyorum.Şunu anladım dantelin bu etkiyi yaşatması için illa kumaş...
Read More

Leave a Reply