Koton 2010 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

2010 İlkbahar Yaz Koleksiyonunu merakla beklediğim Koton‘nun yeni sezon görüntülerini paylaşmaktan mutluluk duyuyorum! Koton 2010 İlkbahar Yaz Koleksiyonundaki kombinler 4 temada buluşmuş.
Yumuşak Silüetler ; Pudra, ten rengi , yavruağzı, somon, uçuk pembe, taş, krema, lila ve ekru gibi hafif kirletilmiş pastel bir kozmetik paleti ile grilerin ve uçuk hakilerin buluştuğu bu temayla Koton 2010 yazının en yenilikçi silüetlerini sunuyor. Bu rahat fakat şık koleksiyon, haftasonu için ideal.
Koleksiyonun kilit parçaları ise, beli pileli, paçaya doğru daralan pantolonlar, etek ucu kıvrılmış şortlar, teş rengi yıkamalı trençkotlar ve yıpratılmış gömlek-ceketler.
Yeniden yapılanma; Dökümlü ve dik kumaşların bir araya gelmesi ile oluşan temada ise yüksek belli, paçaya doğru açılan pantolonlar, diz üstünde biten kalem etekler, üst-alt farklı kumaşlar ile çalışılmış beli kemer detaylı elbiseler, 2010 yazının iş gardırobunu oluşturuyor.
Beyaz, uçuk mavi, lacivert, bej ve taş renklerinin bir arada kullanıldığı bu koleksiyon, jean topuklu ayakkabılar ve platform topuklu sandaletler ile kombinleniyor.
Modern Batı ; Solmuş gri mavilerin parlak kobalt ve leylaklarla buluştuğu bu tema, modanın tüm kurallarını yeniden yaratıyor. 1990′ların kombin olarak giyilen jean gömlek ve pantolonlarına, tişörtlerin üstüne giyilen dantel bluzlara, etek ucu dikişsiz bırakılmış ceket ve eteklere merhaba diyoruz.
Vahşi batıyı şehirli gardırobumuza getiren yıldız desenleri, rodeo temalı tişört baskıları, kat kat etekleri süsleyen brode ve dantel detayları, dökümlü pantolon kupları ve tek ceketin yeni yorumları ile kombinlenerek gardırobunuzun anahtar parçalarını oluşturuyor.
Neşe dolu dokular:farklı desen ve renklerle işlenmiş pul detaylı elbise,etek ve bluzlar ;yıpratılmış ceketler ,uçuşan şifon etekler ve tshirtlerle kombinlenerek spor ve şıkı,yeni ve eskiyi bir araya getirerek sofistike bir denge oluşturuyor.

Tags from the story
,
More from Cansın Ekşi

OPI Wizard of Oz

OPI , bu sefer Oz Büyücüsü temasıyla tırnaklarımızı simlere teslim etmemiz gerektiği...
Read More

Leave a Reply