Kırık Uçlar için Çözüm

Kuaföre pek sık uğramadığım gerçeğini kırık uçlarım doğruluyor. Her gün ısıya maruz kalan ve gün aşırı yıkanan saçlarım kesildikten bir kaç hafta sonra uçlarından yıpranmaya başlıyor. Kırıklarımı her ne kadar yağlarla ya da parlatıcı ürünlerle kapatmaya çalışsam da geçici çözümler bir süre sonra saçlarımı yarı yolda bırakıyor. Bu sorunu kökten uca temizleyen ‘onarıcı çözümler’e ihtiyacım var.

Dove tam da sorunuma cevaben kırık uçlara ve saç uzatma tutkusuna yardımcı olacak yenilikçi ve kalıcı bir çözüm getirdi. Kullanmadan önce bir seri nin kesim olmadan saç uçlarını onaracağına inanmıyordum. Saçımı ısı kullanmadan şekillendirdiğim zaman uçları mutlaka kendini belli eder. Dove’un yeni serisini bir hafta boyunca kullandıktan sonra saçlarımı şekillendirmesem bile saç uçlarımın kırıklarından eser yok, sanki boyu kısalmadan kestirmişim gibi..

dovehair
Dove’un kırık uçlu saçlar için geliştirdiği seride bulunan ‘Polielektrolit Kompleks (PEC) ‘ teknolojisi sayesinde kuaföre kırık aldırmaya gitmemiz tarih oluyor. Türkiye’de bir ilk olan PEC teknolojisi , içindeki pozitif ve negatif yüklerin birbirini çekmesiyle kırık uçların birbirine mıknatıs etkisiyle yapışmasını sağlıyor ve bu teknoloji suyla temas ettikçe daha da aktif oluyor. Hem nemli hem de kuru saçlara uygulanabilen saç bakım kürü, durulanmaya ihtiyaç duyulmamasından her an saç kırıklarını onarmaya hazır! Dove Kırık Uçlara Karşı Etkili saç bakım kürü 3 kullanımda saçları yüzde 80’e kadar onarıyor. Maksimum etki için şampuan, saç bakım kremi ve bakım kürünün bir arada kullanılması tavsiye ediliyor.

More from Cansın Ekşi

Erdem’den seçtiğim dantelliler

Dantelin yarattığı zarafeti seviyorum.Şunu anladım dantelin bu etkiyi yaşatması için illa kumaş...
Read More

Leave a Reply