#KaylaGibiGiyin Sarı Elbise

#KaylaGibiGiyin projesinin 3. kıyafeti için Kayla’nın alışverişe çıktığında beğendiği derin dekolteli sarı elbisesiyle devam etmeye karar verdik. Kayla bu elbiseyi makaronla boğulduğu gece giyip ortama uyum sağlayabilseymiş ya da nikahta giyebilseymiş ne güzel olurmuş diye düşündüm, ama Meriç izin vermediği için kabinde denediğiyle kaldı Kayla’mız :( O giyemedi ama ‘Giyseydi neye benzerdi?’ sorusunun cevabı için ben giydim, Büşra’ya onaylattım ‘Hayalindeki bu muydu?’ diye.

Kötü Çocuk’ta Büşra’nın sarı elbiseyle ilgili satırlarını hatırlamak isterseniz diye şuraya bırakıyorum:
Kendime teselli verdikten sonra elbiseyi üzerimden sıyırıp kendi baktığım müthiş dekolteli sarı elbiseyi giydim. Fazla çıplak hissediyordum ve garip bir şekilde özgüven vermişti. Çenemi dikleştirip kabinden çıktığımda gözleri irileşmişti. Tabii ki çok kısa bir an. Konuşmasına izin vermeden “Ben bunu sevdim.” dedim ve yüzüme güvenli bir gülümseme yerleştirdim. “Alabilirsin. Çok beğendim ama nikah için olmaz.”dediğinde istemsizce dudaklarımı büküp “Neden?”diye sordum. Onun seçtiklerinden birini almayı cidden istemiyordum. Zafer benim olmalıydı. “Bununla seni sadece ben görebilirim.”dediğinde yanaklarıma hücum eden kan süvarilerinin midemi delik deşip etmesini hissediyordum. Gülümseyip “Diğerini dene.”dediğinde bu sefer temkinli adımlarla arkama döndüm.

Kayla’nın beyaz elbisesini Kötü Çocuk ailesinden birine instagramda çekilişle hediye etmiştim. Çekilişten sonra dm ve maillerimde elbisenin satışa çıkmasının daha faydalı olabileceğine dair yorumlar aldım ve sonraki postlarımda Kayla’nın kıyafetlerini satışa çıkarmaya karar verdim.

Kayla’nın pembe çiçekli tacının da aralarında bulunduğu bana ait 10 parça şu anda satışta.

Kayla’nın sarı elbisesini buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

** Beni instagramdan takip etmek için buraya tıklayın.

Kayla’nın kitapta geçen başka hangi kıyafetlerini görmek istersiniz?  Yorumlarınızla bir sonraki #KaylaGibiGiyin postunda ne giyeceğime siz karar verin!

kayla-sari-elbise3

kayla-sari-elbise1

 

kayla-sari-elbise2

More from Cansın Ekşi

Dolce&Gabanna 2010-2011 Fall Winter Collection

Dolce & Gabanna’nın çekimleri çok eğlenceli gidiyormuş :) Kamera arkası Parçaları tek...
Read More

Leave a Reply