#KaylaGibiGiyin Çiçekli Elbise

Büşra’yla #KaylaGibiGiyin projesini gerçekleştirmeye karar verdikten sonraki alışverişimde bu çiçekli elbiseyle karşılaştım. Whatsapp’ daki dedikodularımızın arasına bu elbisenin fotoğraflarını karıştırdım ve BOOM! Kayla’nın çiçekli elbisesi milyonlarca elbise arasında beni bulmuştu. Bu güzel tesadüf sanırım sizin Büşra’yla proje yapacağımızı öğrendiğinizde bize gönderdiğiniz güzel enerjiler sayesinde bana ulaştı.

Bilmenizi isterim ki #KaylaGibiGiyin projesi bir styling projesi olarak doğdu. Kayla’nın imzası haline gelmiş belli parçaları alıp kendime göre kombinleyeceğim, Kayla’yı kendi ağzımdan yorumlayacağım fotoğraflarla karşılaşacaksınız. Önceki #KaylaGibiGiyin postundaki beyaz elbisenin altına giydiğim pembiş stilettolar için çokça ‘Kayla asla stiletto giymez.’ yorumları aldım. Büşra’yla bu proje için ilk adımları attığımızda ‘Ben kesinlikle babet giymem!’ dediğimi hatırlıyorum. Nitekim giyemedim de :) Böylece Kayla’nın ikonik parçalarını kendim, Cansın Ekşi olarak tamamlayarak Kayla & Cansın birlikteliğini oluşturmuş oldum.

Sizlerle tanışmak, ailenize katılmak harika! Size uzun uzun ulaşabileceğim en güzel yer burası olduğu için bundan sonra sizinle buradan sohbet edeceğim. Kayla & Cansın birlikteliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

kotu-cocuk-kayla-3

kotu-cocuk-kayla-1

kotu-cocuk-kayla-2

Neler düşündüğünü merak ediyoruum! Yorum bırakırsan okumaktan çok memnun kalıcam :))

More from Cansın Ekşi

Merhaba!

Bu ilk blog yazım . Açıkçası bugüne kadar blog açma fikrine hiç...
Read More

Leave a Reply