Izmir Fashion Week Day #2

Cumartesi günü başlayan Izmir Fashion Week‘i after party’siyle enerjik atlattıktan sonra aynı enerjiyi kaybetmemek adına düz tabanlı ayakkabılarla kendimi şımarttım. Bu sezon bomba gibi gelen trend bomber ceketimde tercihim siyah-beyaz geometrik desenlerden yana oldu. Dışarı çıkarken üzerime daha kalın bişeyler almam gerektiğini bilsem de ceketimi kapatmamak için donacağımı bile bile bu fikri hemen kafamdan attım.

Fashion Week çadırında tek bir ısıtma olmaması beni gerçekten çok hayal kırıklığına uğrattı. Kapalı ortam olduğunu bilerek gittiğim alanda maalesef içerinin sıcaklığı dışarıdakinden farksızdı. Neyse ki içimizi ısıtacak sıcak kahveler vardı ancak Istanbul’daki lounge daki gibi şaraplar olsa o soğukta kahveyi de reddedebilirdim.

İşte rüzgardan dağılmış saçlarım ve üşütmüyormuş gibi durup donduğum kombinim:

This day, I treated myself with heeled-sneakers to keep up my energy after the izfw after-party. I opted for a geometric print black and white bomber jacket. I knew it would be cold but I couldn’t risk covering my cool jacket so I wore it anyway. The things we do for the perfect outfit…

FW was inside a big tent, I was hoping there would be a heat source inside but turns out I was wrong. Inside was as cold as the outside -little disappointing to be honest. Luckily we had coffee to keep us company.

Here are the pictures, with wind blowing my hair and myself acting like I am not freezing:

CNS_5595

CNS_5616

BSN_2859

BSN_2865

Bomber Ceket/ Bomber Jacket : FTS 64 Mudo
T-shirt : Cotton Candy
Yüksek Bel Jean / High Waisted Jeans : River Island
Kalın Topuk Ayakkabılar / Shoes : By Lena Shoes
Gözlük / Sunglasses : Bilstore

BSN_2778

Tags from the story
, ,
More from Cansın Ekşi

Retro Atkuyruğu

25 yaşındaki Kelly Osbourne Los Angeles in kavurucu sıcağında retro atkuyruğuyla ortama...
Read More

Leave a Reply