I am Not Basic

Cansın Ekşi
Cansın Ekşi

Boyum fotoğraflarda uzun çıkmasına rağmen kilom dışında aslında standart bir Türk kızı ölçülerine sahibim. Bunu çok da kompleks yaptığım söylenemez. Zaman geçtikçe tarzını oturtuyorsun ve neyin nereni nasıl gösterdiğini bilerek giymeye başlıyorsun. Benim de kombinlerimin çoğunda ayakkabılarım topuklu, aynaya baktığımda o düz görüntüyü sevemedim bi türlü. Ayakta hep bir kıvrım arıyorum, belki de boyumdandır bilmem. Bir arkadaşım sürekli topuklu ayakkabılarla dolaştığımı, kendisinin topuklu ayakkabı giydiğinde sanki herkesin ona baktığını hissettiğini söyledi. Olay sadece ayakkabı değil aslında, kendine baktıracak bir tarzın varsa tabi ki insanların bakması çok doğal. Önemli olan ‘mahalle baskısı’ yüzünden stilinden ödün vermek zorunda hissetmemek!

Bugün IAMNOTBASIC markasının mottosunu taşıyorum, insanların en bakacağı yerde istediğimi giyme özgürlüğümü kullanıyorum, çünkü basic/ standart/ sıradan olmak hiç de bana göre değil..

A friend of mine once told me that i’m always wearing heels and it seems everyones gonna look at her if she wears it. It’s not just the shoes they’re staring at if there’s a style! If you think you have a taste of fashion, feel free to express yourself.

Today i’m wearing IAMNOTBASIC shirts with its motto, because being average is not my style..

Cansın Ekşi

 

Cansın Ekşi

 

Cansın Ekşi

 

Cansın Ekşi

Şapka / Hat : Stradivarius
Shirt : IAMNOTBASIC
Peluş Kürk / Fake Fur : Vintage
Etek / Skirt : KOTON
Çorap / Socks : Penti
Bot / Boots : Mango

Cansın Ekşi

More from Cansın Ekşi

Saç Renginden Sıkılan?

Saçınınızın rengi çok mu sıradan?Sıkılmadınız mı artık?John Frieda Saloon’da çalışan Johnathan Gale...
Read More

Leave a Reply