Garnier BB Krem“BB” …

BU İKİ HARF HAYATINIZI DEĞİŞTİRDİ VE DEĞİŞTİRMEYE DEVAM EDECEK!

 “TÜKİYE’DE BİR İLKE İMZA ATAN VE BB KREM’DE LİDER MARKA GARNIER’DEN YENİLİK!”

Mucizevî Cilt kusursuzlaştırıcı olarak yaz basinda hayatimiza  giren Garnier BB krem şimdi Karma ve Yağlı Ciltler İçin  kendini yenileyerek yine karsinizda.
Yagli, veya karma cilt tipinize göre secim yapabileceğiniz kusursuz bir cilt için şimdi dünyadaki en yeni trendi yakalama ve mucizevi cilt kusursuzlaştırıci  Garnier BB Krem ile bir nemlendiriciden beklediğiniz her şeyi ile şimdi bir tek üründe bulacak, ürünle tanıştıktan sonra vazgeçemeyeceksiniz.

BB Krem nedir? Çıkış noktası ; cilt tonunu dengeleme ,koruma ve cilt tonunu düzenleme aşamasında yardımcı olma adına Alman bir dermotolog tarafından geliştirilen krem,  BB Krem (Blemish Balm) adı ile piyasaya sürüldükten sonra özellikle Asya’da fenomen haline geldi. 

Bu çok işlevli gündüz kremi öncelikle Asya’dan başlayarak tüm dünyaya yayıldı ve çok kısa bir zamanda Hollywood’un en popüler cilt bakım kategorilerinden birini oluşturdu. Bugün ise her kadının çantasından ayırmayacağı bir ürün olmak için Garnier ile şimdi Türkiye’de.
 Garnier BB kremin* en iddialı olduğu nokta ise; bir yandan cildinizi 24 saat boyunca nemlendirirken, diğer yandan ciltteki renk farklarını ve lekeleri gizleyerek mükemmel bir görüntü sağlıyor olması. Böylece Garnier BB Krem ile bebek gibi bir cilt etkisini 30 saniyede yakalamak artık mümkün.

Azıcık bir miktarı ile cildi nemlendirmek, pürüz ve çizgileri kapatmak, cilde ışıltı katmak, ten rengini düzenlemek ve cildi  UV ışınlarından korumak yeterli.
Beş özelliği tek bir üründe buluşturan Garnier BB Krem ile, cilt bakım anlayışınız değişirken sadece bu krem ve bir maskara ya da bir ruj ile güne hazır olacaksınız…
1 KREM 5 ETKİ

Bebek Cildi Etkisi ve Anında Mükemmel Bir Cilt İçin Hepsi Bir Arada Nemlendirici:

Azıcık bir miktarı ile;
  • Kremin içeriğinde bulunan mineral pigmentler cilde uygulandığı anda  hızlı bir şekilde nufuz eder ve cilt tonunu dengeler.
  • Cildinizdeki pürüz ve çizgileri gizler.
  • İçeriğinde bulunan C vitaminin ciltte yarattığı anti-oxidant etkisi ile cildinizi aydınlatarak canlılık kazandırır. Cildinize sağlıklı bir ışıltı verir.
  • Güneşin kendini göstermeye başladığı bu günlerde 20 faktörlü koruma özelliği ile cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korur.
Ürün kullanımı ise başarabildiklerine oranla oldukça basit; tek yapmanız gereken kremi temiz cilde eşit miktarda günlük yüz kremi gibi uygulamak. Bu hafif, yumuşacık losyon cildinizi yağlı veya yapışkan bir his bırakmadan hızlıca emiliyor ve etkileyici kokusu  ile sizi kendine hayran bırakıyor.  Sonucu uygulamanın hemen ardından görebildiğiniz gibi düzenli kullanımın ardından kalıcı sonuçları da fark edebilceksiniz.
Garnier BB krem ile tanıştıktan sonra başka bir ürün tanımak veya kullanmak istemeyeceksiniz.

Garnier uygun fiyatı ile de herkesin kalbini çalmaya devam ediyor..
Tavsiye edilen tüketici fiyatı 19.90 TL. 
Açık ve orta olmak üzere iki farklı renk tonu bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi için : info@yontempr.com/(0212)2155850
Tags from the story
,
More from Cansın Ekşi

Çantamda neler var?

Bi bayanın çantası karıştırılmaz! Ama bayılıyoruz başkalarının çantalarını kurcalamaya..Acaba bizden farklı ne...
Read More

Leave a Reply