Fashion Fetish VOL1

Fashion Week bitti, cumartesi gecesini de modayla kapattık! Ümit Temurçin‘in W Hotel’deki Extreme Wow Suit’de gerçekleşen Fashion Fetish Vol1 styling defilesinde O Ses Türkiye ‘den tanıyacağınız performans sanatçısı Melike’yle nefes kesen bir show’a tanıklık ettik. Extreme Wow Suit balkonunda soluklandıktan sonra Ümit’in iddialı defilesinde podyuma atlayıp dans etmemek için kendimi zor tuttum. (Defile sonuna kadar bekledim en azından :))

Fashion Week is over, we ended saturday night with fashion as well. I attended Umit Temurcin’s party at W Hotel where we watched his breath-taking styling fashion show. I had to stop myself from jumping to stage to dance. (At least I waited for the show to be over )


fasfetish

fashionfetish2

fashionfetish1

Bu etkinlik için Fashion Week döneminde extra koşturup bizlere harika bir görsel şölen yaşatan Ümit Temurçin arkadaşımı gönülden tebrik edip teşekkür ediyorum. Cumartesi gecesi için oldukça şık ve eğlenceli bir etkinlikti!

I would like to thank and congratulate Umit for this amazing show and all his effort on visual part of IFW. This was a great way to end Saturday!


fashionfetish3

More from Cansın Ekşi

H&M 2013-2014 Collection and Shopping Party

Geçtigimiz gece H&M’in Paris Koleksiyonuyla tanıştık. Pul işlemeleri, püskül detaylı kemerler -ki...
Read More

Leave a Reply