Dr. Scheller Products

Günlük cilt bakımı, cildine gerçekten önem veren kadınlar için kaçınılmaz. Her gün cildimize nüfuz eden ürünlerin içeriğini kontrol etmekte de daha da bilinçlendik ve organik ürünlere yöneldik. Watsons sayesinde %100 organik Dr. Scheller ürünlerini deneme fırsatı buldum.

Dr. Scheller Nar Özlü Temizleme Sütü / Normal ve Kuru ciltler için

Yazı anımsatan nar kokusuyla beraber yoğun bir krem yapısı var. Anti-oksidan etki ve serbest radikallere karşı direnç sağlayarak yıkandığında ferahlık hissi veriyor ve yüz üzerindeki makyaj kalıntılarını dahil derinlemesine temizliyor. Ardında taze ve canlı bir cilt bırakıyor!

Daily routine is a must for women who cares for their skin. We have learnt to pay attention to not just the products but the ingredients that goes in them. Now we all prefer organic producst. Thanks to wantsons I got the chance to try Dr. Scheller products.
Dr. Sheller pomegranate scented cleansing milk (for normal/dry skin) has a creamy content and reminds me of summer. It makes you feel freshened with the anti-oksidans it contains and cleares out all your make up easily. Leaves you with a fresh and nice skin!

Blackcurrant & Marula Day Care FS+Tube low resDr. Scheller Frenk Üzümü & Marula Yağı Yenileyici Nemlendirici Gündüz Cilt Bakım Kremi

Frenk üzümü yüksek konsantrasyonda C vitaminleri ve mineraller içeriyor. Kremi sürdüğümde yoğunluğu hissettim ve cildimi yağlandıracağından endişelendim ancak hissettirmeden nemlendiren bir krem. Yoğunluğu gidiyor, mis kokusu kalıyor ve cildin lipid yapısını güçlendirerek neme doymuş ışık saçan bir cilt bırakıyor.

Dr. Scheller ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Dr. Sheller black currant & marula oil moustrizing morning cream involves vitamin C. When I first used it I was worried my skin will feel oily but that did not happen. Heavy feeling of the cream goes away quickly, you smell nice and your skin looks like glowing in the sun.

Makyajın sonucu yüzümde başlangıcı elimde! @drscheller ürünlerini @watsonsturkiye sayesinde denedim, yorumlarım blogda sizi bekliyor!

Cansın Ekşi (@cansineksi) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

More from Cansın Ekşi

Pretty Elizabeth Arden 2010

Elizabeth Arden’in yeni parfümü Pretty karşı konulmaz, etkileyici ve kadınsı bir koku....
Read More

Leave a Reply