Doğum günümün üzerinden neredeyse 1 hafta geçti ama hala o heyecanı hissedebiliyorum düşündükçe.Aile arasında arkadaşlar arasında bi gün önce bi gün sonra bikaç defa kutlamalar oldu.Hediyelerimii , kendime aldıklarımın birkaçını paylaşıyım dedim çünkü bir hafta içinde bu kadar tatlı şeylere sahip olmak epey mutlu etti beni .
Eveet ilk cicişlerim Mangodan.Mangoya girdiğimde iki parça da dikkatimi çekmişti ama almadım kot şortum var falan diye.Şortun altındaki dantelimsi şey ve kahverengi bağcıkları ne kadar da sevimli.

Bu cicişleri kendim aldım Gapten.Önce görmüştüm sonra aklımda kaldı gittim ve düşünmeden aldım.Klasik ama içinde rahat hissediyorum.
Bu güzel çantayı bana okuldaki bitanecim kızlar almış Stradivarius dan.O kadar çok sevdim ki şeklini içini üstündeki desenlerini,rengini.Tam benlik (: Burdan Senacım,Elifcim,Hazalcım ve Bengücüm e teşekkür ediyoruumm 
Bu cicişi ben aldım ama öylesine aldım aa şekermiş falan oldum milyonlarca tane bu parçadan olmasına rağmen fiyatı da uygundu şeker pembesi dantelli kalpli şirin düğmeleri olan bu body artık benim.
Beeershkaaa!Kaplan desenli tunik ama elbise olarak kullanıyorum kısa yarasa kollu resimde çıkmamış olsada güzel bir modeli var henüz hiç dışarıya giyemedim :/
Geleliiim en sevdiğim vintage parçalaraaa. Bunu da kızlar almış t-shirt(pull and bear) ve toka-broş.Birde aynı ton pembe bir şort hediye geldi sanki haberleşip almışlar gibi .İkisi çok tatlı bir kombin oldu.Bu sene vintage a tapıyorum cidden.

Meşhur kurdeleli bluzuum.Bunu Bağdat Caddesinde marka olmayan biyerlerden aldım.Lacivert,beyaz,kırmızının beraber kullanılmasını çok sevdiğimi söylemiştim.Şimdi hepsini bir arada buldum üstelik sol omzumda kocamaaaaan bir kurdeleem vaar.Superga markası bu sene çok moda olucakmış.Adını hiç duymadım hediyesini aldım ancak converse e benzeyen bu modeller hoşuma gitmedi değil.
Tags from the story
, , , ,
More from Cansın Ekşi

Boy Chanel

Chanel’in 2.55 akımından sonra bunlara bir alternatif ekleniyor:Boy Chanel.Adını Coco Chanel’in efsanevi...
Read More

Leave a Reply