Bepanthol Cilt Bakım Kremi

Cildine önem verenler bilir; yaralar, çatlaklar veya yanık gibi durumlar için çantalarımızda şu zamana kadar hep Bepanthen taşırdık. Şimdiyse Hürriyet Aile’nin Aşşk Kahve’de düzenledigi etkinlikte yenilenen formülü ile Bepanthol’le tanıştık.

Bepanthol, yaz mevsiminde çokça maruz kaldıgımız zararlı ışınlarla kuruyan cildin bakım ve nem ihtiyacını karşılıyor. Kozmetik kategorisine giren Bepanthol, her gün kullanabilecegimiz ve mevsimsel degisiklikleri hasarsız atlatabilecegimiz bir ürün.

Bir kremden bekledigimiz nedir?

  • Nemlendirme özelligi
  • Cildi yenileme

Bepanthol’ün cildi yenileme özelliginin diger kremlere oranla ‘ilaç gibi’ geldigini biliyoruz. Bunun yanında cildi rahatlatıp aynı zamanda parlaklıgını geri kazandırıyor. Üstelik, kozmetik statüsüne geçtigi için Bepanthol’ü makyajımızın bazına kullanabiliyoruz. Böylece cilt, makyaj bile olsa tüm gün hava alıyor ve bakımda kalıyor.

Medikal Danışman Tugçe Altıok Russo, Bepanthol’ün tanıtıldıgı keyifli etkinlik sırasında yönelttigimiz sorulara istinaden Bepanthol Cilt Bakım Kremi’nin kalıcı su bazlı yapısıyla deri yüzeyine kolayca sürülüp hızla emildigi ve ürünün parfüm, renklendirici veya antiseptik içermeyen bir yapıya sahip oldugu için rahatlıkla kullanabilecegimiz konusunda bizi bilgilendirdi. Etkinlik sonunda Bepanthol Yaz Bakım Kit’i ve şirin bamboolar hediye edildi.

bepantholkit

Sıkı bir Bepanthol kullanıcısı olarak artık sadece yara/yanık gibi durumlarda degil, makyajımın altına baz olarak kullanabilecegim ve gün içinde ellerime de nemini kazandırabilecegim bir ürün ortaya çıktıgı için çantamda her daim yer kaplayacak bir kreme sahibim artık, çünkü #cildimiseviyorum.

rsz_dsc_1340

More from Cansın Ekşi

MagicStar #1

MagicStar da daha ilk sayısından başarılı denilebilecek sanal dergiler arasında benim için.Hoşuma...
Read More

Leave a Reply