Alexander McQueen Clutch

Geçen gün blogların durumuna üzülmüşken bu postu hazırlamaya koyulmuştum isteksiz isteksiz.Kafam başka yerlerdeydi .‘Belki sonrasında bu postu okuyamıcaksınız bile ..’diye geçirdim içimden. 
[Bize destek olmak isterseniz;
Sonra herşeyi bıraktım,bilgisayarın başından kalktım ve o an ,odama geçip ders çalışmaktan başka çarem olmadığını anladığım o an ,umutsuzluk içinde kaderime boyun eğdim.
Rezil bi haftaydı.
  • ‘ Artık beni atıp yenisini almalısın elveda’ diyen laptobum kendini iyice salmıştı.O yüzden kendi laptobumda -surf yapamazdım -blog yazmanın keyfini çıkaramazdım -maillerimi bile keyifle kontrol edemezdim.
  • Gazabıma uğramış telefonum artık şarj olmak istemediği için kendisini teknik servise teslim etmek zorunda kaldım.Başka telefonu da kullanmak istemedim inadımdan.Yani 1 hafta boyunca telefonsuzdum.Hala daha öyleyim yarın öbür gün gelicek diye bekliyorum:(
  • Teknolojik açıdan sarsılmış durumum sadece odamla sınırlı kalmadı.Plazma da hemen aynı salı günü kendini saldı ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki ‘yi küçücük tv’de izlemek zorunda kaldık.
  • Sonra dün kumanda panelime giremeyince geçen gün giripte yazamadığım bu post için dün tüm gün vicdan azabından ölüyodum.

İşte sonunda burdayım.Hepimize bol teknolojili,bol postlu ve mutlu bi hafta diliyorum.


Gelelim şu güzel clutch’a..
Beyaz dantelli clutchlara bayılıyorum.Pieces‘de bunun yassı beyaz ve siyahından var.Minik ve harika görünüyor benden söylemesi gidip bakılması şiddetle tavsiye edilir!
Altın rengi ve dantelle birleştirilen bu parçayı çok zarif buldum.Fildişi rengi saten parça dantelle kaplanmış.Tepesindeki parmaklı gold Swarovski kristalleri bu clutch’ı clutch yapan parça :)

[Bize destek olmak isterseniz;


More from Cansın Ekşi

Arı kovanı

Emma Stone, AP Photo/Evan Agostini; Keiko Lynn; Model at Bottega Veneta Fall 2011/2012...
Read More

Leave a Reply