Accessorize 2010 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Accessorize bu sezon CIVIL CIVIL.Çekimler de harika olmuş.Keyfim de çok yerinde rengarenk ojeler sürüp dışarı çıkasım var zaten bütün haftasonumu neon pembe ojelerimle geçirdim ve yarın okul vaar!Maalesef çıkarmak zorunda kaldım cuma o ojelerle okula gitmeme rağmen pazartesi kontrol var .Ne saçma bi olay!

Accessorize, 2010 İlkbahar-Yaz sezonu için Blue Belle, Jasmine, Belize, Harem isimli4 farklı koleksiyon hazırlamış.

“Blue Belle” koleksiyonunda açık mavi, beyaz, gece mavisi, ekru ve mor ile “denizci teması” nı işliyor.“Jasmine” koleksiyonunda yasemin çiçekleri motifleriyle oluşan yeşil, gri, sarı ve bej renklerinden oluşan işli büyük kolyeler, çantalar, inciyle bezenmiş çiçek desenli tokalar, tahta bilezikler, küperler yüzükler mevcut.Çiçekli iri yüzükler çok güzel görünüyoo.Polenezköy taraflarına gittim bu haftasonu. Artık piknik havası gelmiş herkes ailesini toplamış biyerlerde mangal yakıyor ,çimlerin üstüne minder atıp keyfine bakıyor ..


“Belize” koleksiyonunda kelebek ve çiçek motifli uzun kolyeler,
renkli boncuklar ve motiflerin oluşturduğu iğneler, hem gece hem gündüz kullanabileceğimiz renk renk çantalar var.

“Harem” koleksiyonunda ise otantik ve etnik öğeler, vintage ve nostaljik havası katan desenlerle tasarlanmış kolyeler, çantalar mevcut. Bu kolesiyonun renkleri ise kahverengi, kırmızı, bordo…

Tags from the story
,
More from Cansın Ekşi

Benefit Finding Mr. Perfect + Uygulamalı Video

Makyajda parlaklığa önem veren biri olarak sana dün keşfettiğim kusursuz kutudan bahsetmek...
Read More

Leave a Reply