2016’nın En Güzel Babet Modelleri

beymenbabet

Her düğün daveti beraberinde bir telaş ve heyecan getiriyor. Malûm, düğüne giderken güzel görünmek gerekiyor. Yeni bir hayata adım atan akraba veya arkadaşlara destek olabilmek için şık, zarif bir kıyafet giymek oldukça önemlidir. Bu da heyecanı ve kararsızlığı arttırıyor. Yaz ayları boyunca davetli olduğum birçok düğün var ve Hepsiburada sitesinde yayınlanan bir görsel ile karşılaşana kadar ne yapacağımı bilmiyordum.

Instagram’da takip ettiğim birkaç moda sayfası var ama onlarda fikir edinebileceğim hiçbir şey bulamadım. Birçoğu güzel modeller olsa da ne tarzıma ne de bedenime uymuyordu. Moda dergilerinden de istediğimi bulamayınca, Google’da abiye modelleriyle ilgili arama yapmaya başladım. Neyse ki “Düğün Sezonuna Girerken Mutlaka İncelemek İsteyeceğiniz 10 Abiye Modeli” başlıklı bir listenin olduğu Hepsiburada görselini buldum. Gerçekten yardımcı olduğunu söyleyebilirim.

Renk seçimi, en çok kararsız kaldığım konulardan biriydi. Moda sayfalarında ve dergilerinde genellikle parıltılı, keskin renklerdeki abiyeler tanıtılıyor. Bunlar o gece için düşündüğüm saç ve makyaj stiline uymuyordu. Ancak görselde pudra beyazı gibi renklerde birbirinden güzel abiyeler yer alıyor.

Zerafet oldukça önemli. Özel bir davette, bilhassa bir yakınınız yeni bir hayata adım attığında zarif görünmek zorundasınız. Görseldeki modellerin masalsı bir güzelliği sadelik ile birleştirerek zarafet kazandıracak abiyeler olduğunu söyleyebilirim. Ten renginiz, saç modeliniz ne olursa olsun kendinize uygun abiyeyi burada bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Tek tip giyinmeyi hiçbir zaman sevmemişimdir. Sevdiğim bir insanın mutlu gününde kendi tarzımı yansıtabilmem gerektiğini düşünürüm. Siyah kıyafetler bu yüzden her zaman ilgimi çeker. Görselde file çoraplar ile kombine edilebilen siyah abiyeler de bulunuyor. Farklı bir tarzınız varsa ve bunu özel davetlerde yansıtmak istiyorsanız, Hepsiburada görselindeki abiyeleri tercih edebilirsiniz.

Vintage modelleri de oldukça cazip geliyor. Helenistik, çiçek desenli ve V yaka modeller ile bir film aktristi kadar güzel görünmek mümkün. Yaz boyunca davetli olduğum bütün düğünlerde ne giyeceğime karar verdim ve stilimi oluşturmayı başardım. Bunun için Hepsimoda ekibine bir teşekkürü borç bilirim.

 

More from Cansın Ekşi

PROM ADVICES #5 Champagne Time

Here is another dress more suitable for a cocktail, sneaking into my...
Read More

Leave a Reply