2015 Wishlist

Yeni sene, yeni umutlar ve asla geçiştirilemeyecek yeni yıl hediyeleri! Her sene değişen trendler ve gelişen kişiliğimize göre almaktan mutlu olduğumuz hediyeler farklılaşıyor. Bu yılbaşında aileme ve yakın arkadaşlarıma alttan mesajlar verip listemi tamamlama peşindeyim. Hangi hediyeyi neden mi istiyorum?

Prada Candy, çok duyup da İtalya’da deneme fırsatı bulduğum bir parfüm. O yüzden her sıktığımda bana Roma’yı, Floransa’yı anımsatıyor ve beraberinde alışverişi! Kokuya alışmayayım diye alıp kullanmadım ama artık o havaları yaşamanın zamanı gelmedi mi?

Victoria’s Secret’ a her girdiğimde elim siyah pasaport cüzdanına gidiyor. Aslında pembe insanıyım ama pasaport deyince bir resmiyet arıyorum. 2015 çok seyahat ettiğim bir sene olsun diye bu sene içi leopar desenli siyah bir pasaport cüzdanı edinmeliyim.

New Year, new hopes and of course gifts! Every year with changing trends and change in ourselves also changes the presents wewould like to receive. These are the gifts I would like to receive.

 Prada Candy, I have heard a lot about this one and got the chance to try when I was in Italy. For that reason every time I smell it I find myself walking in Rome or Florence. At first I didn’t buy it so that I won’t get used to the smell but now I think it’s time to relive my days in Italy.

Every time I walk into Victoria’s Secret I reach for the black passport case. I normally am a pink girl but passports make me a bit formal so black is the way to go. My wish for 2015 is to travel, a lot, so black case with leopard print inside is a must for me.  

wishlist1

Kate Spade deyince akan sular durur! Küçük çanta insanıyım, orta boylar da bende arada kalmışlık hissi uyandırıyor. Claremont Drive Marcella modellerinden favori rengim bu çantaya hayır diyemeyeceğim.

Geçen sene planlayıp da gidemediğim kayak programım için pistleri bu sene havalı gözlüğümle yakmaya geliyorum! Roxy’den bembeyaz kayak takımımı renklendirecek bir seçim, bu bahaneyle daha çok kaymak dileğiyle!

I love Kate Spade! I am more of a little bag person; middle sized bags make me feel in between. Claremont Drive Marcella in my favorite color, can’t say no to that! 

I am ready to rock the ski run with my new cool glasses. Perfect match to spice up my all-white ski set from Roxy. Hope this will be an excuse for a longer ski holiday!

wishlist2

Billstore’da yakaladığım Yes I’m French kese kağıdı clutchlara dokunması bile o kadar zevkli ki, yumuşacık! Kendime daha önce bunun daha koyusu pembe hologram şeker clutch aldığım için bunları kendime vicdan yaparak gereksiz bulmuştum. Gereksiz ve güzel olan her şey hediye olarak alınabilir bence :)

“Yes I’m French” clutches are from Bilstore are amazing, they are soo soft. I have already own a similar clutch, it’s pink and hologram, I was trying to convince myself that another one would be unnecessary. What could be a better gift than something unnecessary but pretty :)

b5d1abc6d8088cd43d803f4331696d1b

BONUS: Marc Jabobs’tan Suede Mini Trouble ve Textured Small Incognito renklerine aşık olduğum ve her ikisi de kombinin star parçaları olacak çantalar, #musthave listeme ekliyorum!

BONUS: Marc Jacobs Suede Mini Trouble and Textured Small Incognito are the two bags I fall in love with their colors. They would be the star of an outfit!

marcjacobs

Çok şey istemiş olabilirim ama biraz daha abartmaya yüzüm var.

2015,
Kendine kimlik arayanların kendilerine en uygun uğraşları bulduğu,
Gerçekten isteyen hırslı insanların doğru adımları atarak hedeflerine ulaşacağı,
Yemekten, şaraptan yanımızdakilerle beraber daha çok keyif alacağımız,
Toplum sorunlarının daha bilincinde olacağımız,
Mutluluk arayanların en ufak şeyde aradıkları mutluluğu bulacağı ve
en büyük hedeflerimize daha büyük adımlar attığımız, doğru kararlar vereceğimiz bir sene olsun!

I might have asked to much but who cares it’s the holiday season :)Let 2015 be the yearWe finally found ourselves and true passion,

Food and wine become tastier with the presence of our loved ones,
We are more aware of what is happening around us, in our society,
We find the happiness in the little things,
We get one step closer to our biggest goals and make the right calls.
large-5
Instagram hesabıma burdan ulaşabilirsiniz.
You can follow my instagram account daily from here.
Tags from the story
, , ,
More from Cansın Ekşi

VICTORIA’S SECRET FASHION SHOW 2011-Backstage+Videos

Victoria’s Secret ‘ın geleneksel defilesi 9 Kasım’da New York’ta düzenlendi.Tamamen bir görsel...
Read More

Leave a Reply