Hemen her birimiz seneler geçtikçe, cildin enerjisini kaybetmesi ve yenilenmesinin yavaşlamasıyla birlikte yüzümüzde oluşan kırışıklıklara karşı bir direniş göstermeye başlıyoruz. Amacımız; hep dinç görünmek, yüz ifadelerimizi daha net karşı tarafa iletmek, belki de hep genç kalıp olgunlaşmak! Senelerce aranan çeşitli çözümler sonrasında geliştirilen yaşlanma karşıtı bakım ürünleri farklı markalarda boy göstererek artık alışılagelmiş rutinlerimiz arasında yerini buldu. Siz cildinizin ihtiyaçlarına uygun cilt bakım ürününü bulabildiniz mi?

Yaşlanma karşıtı krem; çizgi, koyu renk leke, sıkılık kaybı gibi tüm işaretler üzerinde etkilidir. Cilt bakım ürününüzün maksimum etkiyi sağlaması için, cilt tipinize ve yaşınıza uygun olan ürünü seçmelisiniz.

-Cilt bakımınızda en temel adım : nemlendirmeyi ve güneş koruyucunuzu asla ihmal etmemelisiniz.

-Probleminize göre ürün kullanmalısınız: kırışık, sarkma karşıtı, sıkılaştırma ya da yenilenme gibi özellikleri olan kremlerden size uygun olanı seçebilirsiniz.

-Yüz egzersizlerinizi ihmal etmeyin: Bol bol gülün, yüz kaslarınızı çalıştırın. Hem ruhunuzu hem yüzünüzü şımartın!

Bitkisel ürünleriyle çoğunluğun tercih sebebi olan Yves Rocher’ nin yaşlılık karşıtı serisinin geniş bir yelpazesi var. Alışık olduğumuz gece kremi, göz kreminin yanı sıra makyaj temizleme mendillerinden BB Kreme kadar ürün mevcut. Bu linkten hepsini bulabilirsiniz:

http://www.yvesrocher.com.tr/control/cilt-bakimi/yaslanma-karsiti-bakim-urunleri/

Leave a Reply