1

İster kutlamak, ister özür dilemek, ister ilan-ı aşk etmek için olsun, sevdiklerini tatlı bir sürpriz ile mutlu etmek isteyenlerin yıllardır tek tercihi olan Çiçek Sepeti, Facebook sayfası üzerinden yaptığı eğlenceli yarışma ile şimdi de takipçilerini sevindiriyor!

 

Son zamanlarda, online çiçek ve hediye siparişinde Türkiye’nin lider ismi olan Çiçek Sepeti’nin sosyal medya hesaplarında bir hareketlenme görülebilir. Bunun nedeni, dev platformun Facebook kanalı üzerinden yapmaya başladığı haftalık yarışma.

Yarışmanın işleyişi gayet basit: Çiçek Sepeti, sayfasını takip eden kullanıcılara özel bir soru soruyor, karşılığında da özel cevaplar bekliyor. Örneğin “Nasıl evlenme teklifi aldınız?” gibi bir soru geliyor ve herkes yorumlarda kendi hikâyesini anlatıyor. Daha sonra en güzel cevap seçiliyor ve ödülü kimin kazandığı belli oluyor. Bu arada Çiçek Sepeti’nin ödül konusunda gayet cömert davrandığını da belirtmeliyim. Şahsen bu zamana kadar verilen ödüllerden bazıları benim oldukça hoşuma gitti:

Lisyantus aranjmanı:

Untitled

Ve muhteşem phalaenopsis orkidesi:

3

Sosyal medya kanalları üzerinden duyurulan yarışma, salı gecesi 00:00 gibi başlıyor ve çarşamba saat 17.00’a kadar devam ediyor.

Siz de bu eğlenceli yarışmaya katılarak hem keyifli vakit geçirebilir, hem de çok özel hediyeler kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Yarışmadan zamanında haberdar olmak ve fırsatları kaçırmamak için, Çiçek Sepeti’nin Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarını takip etmenizi öneririm.

Çiçek Sepeti yarışma sayfaları:

https://www.facebook.com/ciceksepeti

https://twitter.com/ciceksepeti

https://www.instagram.com/ciceksepeti/

Leave a Reply