Blogger Bazaar‘ı ilk seferinde stand açarak katıldım ve sonrasında gelenek haline gelen bu etkinlik herkes tarafından sabırsızlıkla beklenir oldu. Bu sefer stand açmayıp blogger arkadaşlarıma destek olmaya, biraz da kendimi şımartmaya gittim.
Gözde ve Selin (Vesta Event) yine hepimizi eglendirmeyi başardı.
Şüphesiz, Blogger Bazaar’dan en çok keyif alanlar listesinin top 5’indeyimdir :)
En sevdigim arkadaşlarımla hem satış yaptık, hem de biraz kaynattık.
Kendisinin ve ablasının hep kraliyet ailesinden geldigine inandıgım biricik bloggerlar Merve ve Selen in standını benimsedim resmen! Askıdaki eteklerden birini kapıp Merve’yle piremses olduk. -ki o zaten öyleydi.
Ah! Podyumdayım sanki.
Göze‘nin enerjisine ve tarzına bayılıyorum.
Bugün de uyumlu giyinmişiz. Göze’yle günün ilk fotografı böyleydi :)
Erkek bloggerlar arasında takip edilmeye deger paylaşımları olan nadir insanlardan.

 

Samet’ten aldıgım cap’im sanırım kombinimle oldukça uyum sagladı, siz ne dersiniz?
Şimdi gelelim en eglenceli kısmına: Makas Nişantaşı!
Evente sabah saatlerinde geldim ve geldigimde saçım kuş yuvası bir topuzdu. Kızların bavullarını indir-kaldır derken saçım didiklenmiş tavuga dönünce gözlerim Makas’ı arar oldu.
Blogger Bazaar’ın kurucularından Gözde’ye ‘Makas yok mu’ diye sordum, kafası o kadar karışmış olucak ki annesini arayıp ‘Evdeki bütün makasları topla gel.’ dedi. Canım benim :))
Saçlarımı Ünsal Muslu‘ya emanet ettim. Saçlarım kesildi ve yeni bir şekle girdi. Açık saçlı fotograflarımdan Ünsal’ın ne kadar profesyonel oldugunu görebilirsiniz. Çok da sıcakkanlı kendisi, kesilirken hiç tedirginlik yaşayamadım sohbetinden.

Ümit Temurçin, Blogger Bazaar’daki standını Stil İkonu Zeki Müren ile Zaman Tüneli projesi için tasarladıgı şapka standında arkadaşı Filiz’in tedavisinin yardımına adamıştı. Hashtagler açtık ve biz de instagram üzerinden desteklerimizi, sevgilerimizi Filiz’e gönderdik :)

Selfie’siz olmaz dedik. Dolly, ben ve Samet kendi kameramıza poz verdik. Anlaşılan Ufuk Altunkaş‘ın kamerasına da yakalanmışız :)
Kamera demişken, Blogger Bazaar’ın sponsorlarından Molped’in bana minik pembe bir sürprizi oldu. Katıldıgım instagram yarışmasından Samet’le almayı çok istedigimiz Diana F+ artık yerinde :)

 

Vesta Event’e 42 bloggera ev sahipligi yaptıgı için tebrikler ve hepimizi bu kadar güleryüzlü ugurladıkları için de teşekkürler.
Bu kızların organizasyonlarını kaçırmayın :)
Güncel olarak beni instagram hesabımdan takip edebilirsiniz.

Leave a Reply